Digitální domácnost


inHome - ekologieinHome - úsporainHome - bezpečíihHome - zabavainHome - pohodlí

   

Home » Novinky » Insight Home partnerem developerského projektu Zåhrada To je život

4. listopadu 2010

Insight Home partnerem developerského projektu Zåhrada To je život

Pro unikátní projekt třinácti bytových domů a jedné polyfunkční budovy v Lysé nad Labem společnost Insight Home, a.s. dodá prováděcí projekt pro sinoproud, slaboproud, rozvody STA, EZS, CCTV, CVS a strukturované kabeláže, hromosvodu. Vše bude projektováno tak, aby majitelé bytu si v rámci nadstandardu mohli objednat řídicí systém inHome. Součástí spolupráce je také kompletní dodávka veškerých elektrorozvodů včetně revizí.

Všechny byty budou také vybaveny interaktivním interním komunikačním systémem inComm. inComm bude umožňovat komunikaci mezi recepcí a obyvateli a obyvateli navzájem pomocí televizí. Navíc bude mít každý obyvatel přes inComm přístup na své vyúčtování, nabídky služeb poskytovaných v rámci areálu i mimo něj, přístup na internet, sledování televizních a satelitních kanálů a půjčování filmů.

V rámci nadstandardu bude nabízen systém inHome v celkem 6 modulech: EZS, řízení vytápění, ovládání světel a žaluzií, centrální řídicí systém Control4, distribuce audia a videa a měření spotřeb energií.