Insight Home Vybraní partneři

  Dceřiné společnosti a projekty


Projekční kancelář se zaměřením na projekty
domácí automatizace, automatizace budov
a měření a regulace.


Platforma Insight Life propojuje světy businessu, sportu, kultury, zážitků a zajímavých setkání.


Nabízíme rozsáhlé možnosti integrace obnovitelných zdrojů energie jak pro soukromé vily a rodinné domy, tak pro rezidenční developerské projekty


Exkluzivní areál – na pozemku o rozloze téměř
čtyři tisíce m2 se nachází dvě funkcionalistické vily, zahradní dům, vinný sklep, bazén, jezírko
s japonskými koi kapry a parkoviště pro 10 vozů.


 Místo, ve kterém se budete moci inspirovat nejen nejnovějším technologiemi z oblasti chytrého bydlení a propojené domácnosti, ale také architekturou, designem, špičkovými materiály, alternativním zdroji energie, uměním a v neposlední řadě zvukovou
a vizuální technikou.


Cholupice INVEST je konzultační a projektovou společností, která nabízí kompletní služby v oblasti stavby rodinných domů, reprezentačních vil, chytrého bydlení a domácí automatizace, zahrad a interiérů.
  Hlavní partneři


Přední český dodavatel silnoproudých
a slaboproudých  rozvodů. Pro inHome realizuje instalační činnost a následný servis.


Světová jednička v oblasti řídicích systémů.
Pro inHome dodává centrální systémy, měřící,
řídicí a regulační systéme a ovládací panely.


Nadnárodní společnost a leader trhu
s komponenty pro řízení, měření a regulaci
a  domácí automatizaci a automatizaci budov.

V rámci naší spolupráce se společnostmi ČEZ ESCO, ČEZ Solární a ČEZ Bytové domy
nabízíme rozsáhlé možnosti integrace obnovitelných zdrojů energie jak pro soukromé vily a rodinné domy,
 tak pro rezidenční developerské projekty. Díky pokročilým systémům mění a regulace v návaznosti
na prediktivní systémy nákupu elektrické energie dosahujeme maximálních úspor a vysokého stupně udržitelnosti budovy.
 
  Partnerské developerské a projekční společnosti

Pro Pražškou správu nemovitosní, přední pražské
developerské společnosti, jsme partnerem pro
chtré bydlení. Poslední projekty Albatros
a VANGUARD.

Insight Home uspěl ve výběrovém řízení na
dodavatele systému chytrého bydlení pro
Skanska Reality. Prvním projektem je Port Karolína.

PENTA Investments nabízí v projektu WALTROVKA
v rámci klientských změn systém inHome.

 
PPF Real Estate s.r.o. je realitní servisní organizace, která spravuje aktiva blížící se hranici 1 miliardy eur. Patří mezi největší subjekty na trhu jak v samotné České republice, tak i v celém regionu zemí střední
a východní Evropy.


SYNER, s.r.o., je stavebně-inženýrská společnost
s dvacetiletou historií působící v České republice.
Společně realizujeme například projekt Protonového terapeutického centra.

 
Akciová společnost Hinton je česká stavební firma.Cílem společnosti je stát se stavební firmou se silnou pozicí v oblasti value engineeringu a stavebního managementu pro vybrané skupiny zákazníků se zaměřením na velké a technicky náročné projekty
v pozemním a průmyslovém stavitelství.


Metrostav je univerzální stavební společností, která zákazníkům pomáhá uskutečňovat jejich plány
s maximálním ohledem na životní prostředí. Váží si podílu každého spolupracovníka na celkovém úspěchu.Společnost RODOP byla založena koncem roku 1993. Její hlavní obor činnosti je developerská a investiční činnost v oblasti bytových nemovitostí a nemovitostí pro sport a volný čas.Daramis je soukromou realitní investiční společností, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních nemovitostí a nemovitostí pořizovaných pro investiční účely. Společnost vznikla v roce 2000.


Realitní a investiční společnost REDOT, s.r.o. patří do úzkého okruhu stabilních a silných investičních a realitních firem s ryze českým kapitálem. 


 Coast Capital Partners (CCP) is an opportunistic real estate investment and management firm that is capable of consummating and closing transactions quickly.


 Wadia a.s. je developerská, realitní a investorská společnost působící na českém realitním trhu od roku 1999.Nabídka systému inHome pro rezidenční projekt Devonská


AED project poskytuje komplexní nebo dílčí služby
v rámci přípravy, projednávání a realizace staveb.
 
 

Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma
s 28-letou tradicí. Společnost momentálně působí ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby stavebních hmot, v oblasti dopravy stavebních hmot
a v oblasti nemovitostí.
 Residence Swisshouse je malým developerským projektem společnosti Marking v ulici Jeremenkova
v Praze 4 - Podolí, v současnosti jedné
z nejpříjemnějších a nejžádanějších pražských čtvrtí pro bydlení v širším centru metropole.
 


Developerská společnost SATPO staví a nabízí nové byty a luxusní rezidence v Praze a Karlových Varech. Byty a rezidence SATPO jsou řešeny velkoryse ve všech směrech i z hlediska použitých materiálů. 


Architektonické studio, které se po 15 letech navrhování rozhodlo realizovat vlastní developerský projekt AZALEA. Jednotlivé byty budou v rámci nadstandardu vybaveny systémem inHome.
 
BAHAL ČR a.s. v žádném případě není klasickou stavební firmou, ale spíše automobilkou nízkoenergetického a pasivního bydlení. V úzké spolupráci se strategickými aliančními partnery, společně vytvořili ucelený stavební systém mimořádných vlastností.


Pro projekt Zåhrada To je život připravuejme řešení inHome a komunikační systém inComm.
 
Firma DELTAPLAN byla založena na základě společenské smlouvy dne 7. 1. 1991. Bylo tím navázáno na dloholetou tradici ateliéru Delta, založeného v rámci SPA koncem 60. let 20. století (pozdější Projektový ústav VHMP).


Významná česká společnost v oborech elektroinstalací, řídících systémů, měření a regulace
a automatizace.


OPTREAL se specializuje na přípravu a prodej plně zainvestovaných pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů i komerčních objektů.
Svým stávajícím i novým klientům doporučuje exkluzivně systém inHome.Se společností AFCON POWER & AUTOMATION s.r.o. spolupracujeme v oblasti automatizace budov na různých projektech.


Výstavba rodinných domů s vysokou mírou technologizace, energetické úspornosti a ohleduplnosti vůči životnímu prostředí vybavených systémen inHome.
Stavební firma RENSTAV se specializuje v těchto činnostech: inženýrské stavby, občanské stavby, rekonstrukce staveb a demolice.
 


Společnosti RIM International, RIM Property Development a RIM Engineering realizují developerské projekty v Říčanech u Prahy. Součástí nadstandardní nabídky bude i systém inHome.
  Partnerské realitní společnosti

Celosvětová síť Sotheby’s International Realty®
je lídrem v oblasti prodeje jedinečných nemovitostí.

Systém chytrého bydlení inHome je exkluzivně nabízen klientům realitní kanceláře
Svoboda & Williams – jedním z nejstarších
a nejzavedenějších jmen na českém realitním trhu.

Butiková realitní kancelář zaměřená na prodej
a pronájem prémiových nemovitostí.
  Partnerská architektonická studia
     
 
Prestižní architektonické studio působící v Londýně
a v Praze, které bylo založeno v roce 1977 pány
architekty Tom Jestico a John Whiles.


 

Barbora Škorpilová, zakladatelka společnosti, patří dle časopisu Forbes mezi 50 nejvlivnějších žen. Asi není co dodat...

Architektonický ateliér založený architekty Petrem Kolářem a Alešem Lapkou.  Zabýváme se architekturou, interiéry i designem - výhradně od návrhu až po jeho realizaci.Úzce spolupracujeme s londýnskou kanceláří
Eva Jiricna Architects Limited

 


 
Za dobu trvání má za sebou ateliér A69 desítky realizací a stovky projektů všech rozsahů, velikostí a typologických druhů. Kromě samotného navrhování a realizování staveb se členové ateliéru věnují publikační, popularizační a pedagogické činnosti.


 
CAMA je projekční a architektonická kancelář zaměřená na projektovou přípravu staveb pro české
a zahraniční klienty.


Přední architektonické studio, které nabízí služby
destei špičkových architektů. 


Architektonický ateliér Radana Hubičky (AARH) se zaměřuje na všechny oblasti architektonického
a urbanistického navrhování. 


Helika poskytuje celé spektrum služeb a činností
v oblasti architektury, projektování a inženýrské činnosti. 


Prací na nesčetných interiérech a návrzích nábytku si Ivanka vytvořila svůj čistý moderní styl. Po přestěhování z Londýna teď působí v Praze a dokončila mnoho projektů jak ve městě, tak na venkově.

Architektonické studio se kterým realizujeme celkem tři rezidenční developerské proejkty v okolí pražské Vinoře.


Architektonické studio, které se zabývá především návrhy interiérů. V souičasné době spolupracujeme na projektu VANGUARD.


Ateliér založený Janem Adámkem a Štěpánem Malým, je nezávislou firmou nabízející kompletní služby v oblasti architektury staveb, interiérů, rekonstrukcí a designu. 

 
 
Předmětem činnosti firmy ATX Architekti, s.r.o. je zpracování územně plánovací dokumentace a návrhů všech typů staveb občanské stavby, bytová výstavba, zdravotnické stavby, průmyslové objekty v rozsahu od zpracování studie, dokumentace k územnímu řízení a stavebnímu povolení, včetně realizační dokumentace až po detailní návrhy interiérů.
  

Team atelieru SAD tvoří architektonická, designérská, projekční a realizační sekce, která naším klientům nabízí komplexní služby provázející celý proces výstavby - od samotného návrhu, až po předání hotového díla. Provádění a příprava stále náročnějších projekčních celků, trvalý růst a stabilita firmy. Toto vše uskutečňujeme s vysoce profesionálním kolektivem mladých lidí, v kvalitním zázemí společnosti, při dodržování zvýšené úrovně komunikace se zákazníkem, dokonalou jakostí projektů, s úzkou návazností na finální realizaci.Architektonický ateliér s vlastní stavební firmou. Firma vznikla v roce 1997. Je to architektonický ateliér
s vlastní stavební firmou a v současné době realizuje sny investorů od úplného počátku až po autorskou realizaci stavby se závěrečnou kolaudací.


MYNYMY vytváří v úzké komunikaci s klientem funkční a moderní architekturu, která reaguje na jeho  požadavky a na své okolí do kterého je umístěna. 
 


KCA je pražská architektonická kancelář s rozsáhlými profesionálními zkušenostmi v doma i v zahraničí. Firma založená v roce 2004 se zabývá návrhy pozemních staveb, urbanismem, interiéry staveb a designem nábytku, produktového designu a vybavení.

ATELIER 38 s.r.o. je architektonicko-projekční firmou zaměřující se na realizace zakázek v klasických
i alternativních technologiích, aktuální informovanost, neustálé vzdělávání a rozvíjení moderních trendů
v oboru včetně respektování ekologických aspektů 

Architektonické studio, které pod vedením
Ing. arch.
Petry Brzobohaté
a Ing. arch. Jaroslava Zaťka navrhli CITIB.
  
 
Architektonický ateliér tvoří trojice architektů Ing. arch. Daniel Fiala, Ing. arch. Petr Macho, Ing. arch. Michal Šoun, spolupracující s okruhem stavebních inženýrů, specialistů a konzultantů.


Špikčový partner pro řešení v oblasti osvětlení
a interiérů.
 

QARTA ARCHITEKTURA je skupina spojená
s hlavním městem stejně jako s regionem severní Moravy a Slezska. Dvacet architektů a stavebních inženýrů doplňuje řada externích specialistů.


Jsme exkluzivními dovozci italských kuchyní Cesar
a pohovek Alberta. Máme ve svém portfoliu mnoho příznivců těchto osvědčených značek. Na studiu tradičně pořádáme prezentace novinek a společenské akce.

Společnost 3D H. Interiér založil v roce 1999 Radek Krčil a dodnes je rodinnou firmou. 3DH dnes patří k předním designovým studiím v České republice.


MORIX s.r.o. disponuje týmem zkušených projektantů, pod vedením architekta Jaromíra Pizingera.
 
John Eisler se nyní angažuje jako architekt administrativní budovy City Tower na Pankrác
a pracuje na návrhu Centra hereckého umění v Praze. Eisler je registrovaným architektem ve státě New York od roku 1985, členem AIA od roku 1982.

 

MS Architekti v průběhu uplynulých takřka dvaceti let navrhli a projektovali široké spektrum komerčních nemovitostí a vedle toho i řadu rezidenčních objektů.
Pracovní postupy a standardy jsou ve společnosti řízeny normou ISO 90001:2000.

 

Firma byla založena v roce 1989 a od té doby úspěšně působí na českém trhu. Základní činností firmy je zpracování architektonických návrhů a vlastní realizace interiérů administrativních budov, rodinných domů a bytů, obchodních a společenských prostor, restaurací a hotelů.
  Produktoví partneři – silnoproud, EZS, měření a regulace

 

Americká společnost, představující světovou špičku
od ovládání světel, přes závěsy a žaluzie až po plně automatizované integrované systémy pro celý dům.

 


Výrobce moderního systému řízení budov KNX/EIB
a kvalitních koncových prvků pro zvýšení
komfortu a úspor energií.
 
Dodavatel naprosto unikátních koncovýk prvků
ve standardu KNX.
 
 

Hager je více než 50 let specialistou na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech. Díky široké nabídce v oblasti rozvaděčových systémů, systémů pro ukládání vedení a řízení budov dokáže nabídnout kompletní řešení dle zákazníkových potřeb.
 

Berker by Hager nabízí v České republice vysoce kvalitní spínací programy,
 

Naše společnost dodává i řešení na platformě mezinárodního standardu pro integraci KNX/EIB.

 

Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.

Výrobce komplexního systému inteligentní instalace Foxtrot, umožňujícímu spolehlivě řídit od rodinných domů až po rozsáhlé komerční či průmyslové objekty. Modulární systém bez omezení umožňuje kombinovat drátové i bezdrátové prvky.


Dodavatel měřicí a automatizační techniky
a elektronických zabezpečovacích systémů GALAXY.


Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.


Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.


Synco™ living je flexibilní a rozšiřitelný systém pro řízení domácnosti. Nabízí inteligentní domácí pohodlí, centrální ovládání a monitoring; funkční nadstavbou jsou integrované bezpečnostní komponenty,
ovládání světel a žaluzií.

Dodavatel inteligentních rozvaděčových prvků.
.


Systémy EZS a přístupových systémů.


Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.


Dodavatel světových produktů a systémů pro elektrické instalace a datové rozvody.


Produkty špičkové kvality a designu pro
řízení osvětlení.


Vypínače, zásuvky a rámečky
od italských návrhářů.

EATON se zabývá se výrobou přístrojů pro domovní
a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie.

EATON se zabývá se výrobou přístrojů pro domovní
a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie.
 
Supreme dodává pro systém inHome špičkové zařízení pro biometrii čtečky otisků prstů a zařízení pro biometrické rozpoznání obličeje. Díky těmto zařízení inHome představuje novou dimezi
v zabezpečení.
  

Digitální audio/video dveřní komunikační systémy

 

Společnost Somfy již 40 let vynalézá, navrhuje
a vytváří ovládání a pohony pro okna, dveře, vrata
a brány v soukromých i komerčních budovách.
 

Společnost ASSA ABLOY je přední světový výrobce
a dodavatel komplexního řešení elektronických uzamykacích dveřních systémů.
  Produktoví partneři – osvětlení a light design


ERCO Lighting GmbH je světovou špičkou v oblasti výroby a vývoje světelných prvků. ERCO neprodává
svítidla, ale světlo.
 Zumtobel je předním mezinárodním výrobcem
a dodavatelem komplexních řešení osvětlení.


Rakouská společnost s širokou paletou špičkových
svítidel, které je na zakázku možné dodat
ve 25 různých barevných odstínech.


Bulb se specializuje na prodej a veškerý servis související s designovým osvětlením a nábytkem.
 


 

Společnost byla vroce v roce 1989 založena
obchodním manažerem a návrhářem Paulem Amelootem. Dnes se společnost vypracovala na vedoucí pozici na trhu a udává směr
v architektonickém osvětlení.


 

Ty nejlepší světlovody pod širým nebem.
  Produktoví partneři – asistivní technologie pro seniory


Sdružuje jedince, firmy, společnosti a organizace, které se společně a z různých pohledů chtějí od samého počátku podílet na vývoji, testování, uvedení do praxe a následné podpoře pokrokových řešení
z různých oblastí lidského života.

Hlavní partner společnosti Insight Home pro
oblast asistivních technologííí.


Hlavním produktem firmy Mediware, a.s. je systém MWPharm, který slouží pro rozhodování lékaře
v klinické praxi zejména při určování dávky nejběžněji podávaných farmak.
  Produktoví partneři – domácí spotřebiče

  

člen skupiny SIKO, je nový, jedinečný, koncept koupelnového studia pro ty nejnáročnější. Pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen a mají vysoké nároky zejména na estetiku a design.
GROHE je předním světovým výrobcem sanitárního vybavení a globální značkou zaměřenou na poskytování inovativních vodních řešení.


Firma Miele je německý výrobce vysoce kvalitních elektrických přístrojů pro domácnost a přístrojů pro profesionální využití. Jejich ovládání je možné přímo ze systému inHome AMX..


Domácí spotřebiče Siemens - inovace, nové technologie, inteligentní senzory a nadčasový design - to vše patří k modernímu stylu života.


Exkluzivní domácí spotřebiče.


Centrální vysavače Aertecnica jsou vyráběny na základě dlouholetých zkušeností. Jsou navrhovány
a vyráběny výhradně v Evropě, využívají nejnovější
a osvědčené technologie a jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jako jediné na trhu podporují systém inHome.
  Produktoví partneři – technologie, domácí elektrotechnika, AV technika

Unikátní audiosystémy s nejnovějšími
technologiemi a dech beroucím designem.
 

HUAWEI Consumer Business Group dodává celou řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, mobilní širokopásmová zařízení a domácí zařízení.
 

Exkluzivní reproduktory s unikátním
uměleckým designem. V nabídce máme
i Histrickou edici hodnocenou
na 100 bitcoinů.


Bezdrátový systém pro multi room audio
s plnou integrací do systému inHome.


Audio systémy pro hi-fi stereo a domácí kino
a řešení pro multi room audio s integrací do inHome.


High-end gramofony, které jsou zároveň
téměř uměleckým dílem.


Světová špička v oblasti LCD televizí. Pro inHome dodává LCD televize a zvukovou techniku.


Apple svými produkty MacMini, Airport Express,
iMac, Apple TV, ale především iPad, iPhone a iPod má
významný přínos na zpřístupnění inteligentních systémů pro širokou veřejnost.


Světově unikátní dodavatel audio techniky. inHome doporučuje ozvučení právě produkty Bose, které
umí plně integrovat do centrálního systému.


Špičkové produkty pro domácí kina, hi-fi a iPhone / iPad reproduktory.


Bang & Olufsen, to je dánská společnost proslavená svým nadčasovým designem, dokonalým řemeslným zpracováním a moderní technologií a řízením systémem inHome AMX.


HiFi systémy pro domácí kina a audio sestavy.  
 
Světová jednička v oblasti operačních systémů, serverů. Pro inHome dodává Windows, Home Server, Media Center, multimediální komponenty
a herní konzole.

Světová špička v oblasti domácího audia a videa.
Pro inHome dodává recievery té nejvyšší kvality.
 


Telelevize, digitální technika a multimediální centra.


HiFi systémy pro domácí kina a audio sestavy.

Vynikající televize za přijatelnou cenu.
 
 
Vynikající produkty pro domácí kina - 3D televize
a projektory.
 

Distribuce audia, moltiroom audio.

Profesionální ozvučení
 
 
Přední světový výrobce digitálních fotoaparátů.
Pro inHome dodává fotoaparáty pro domácí
mediální centra.

BaSys je přední mezinárodní distribuční společnost
v oblasti elektroniky. Pro inHome dodává produkty společností Pioneer, Bose, Loewe, Monster Cable
a Neutrik jako jejich výhradní distributor.

Televize s opravdu ostým obrazem.


Dodavatel  širokého portfolia značkových výrobků
v oblasti spotřební elektroniky.


Špičkové produkty pro distribuci audia avidea.


Projektory pro domácí kina.

Projektory pro domácí kina


Pro inHome dodává veškeré produkty Apple včetně servisního zabezpečení a zakázkových software
řešení na míru. 


Špičkové audio a video studio, které je partnerem
společnosti Insight Home pro oblast
A/V techniky.
 

První český operátor zabývající se telefonováním
přes internet (VoIP). Pro inHome zastřešuje
komunikaci včetně špičkových koncových zařízení.
  Systémoví partneři

Aktivní prvky strukturovaných počítačových sítí
 

Profesionální videokonference
 

Komponenty počítačových sítí
 

WiFi Access points a bezdrátové sítě