Home » Crestron

10. září 2015

Systém CRESTRON součástí inHome řešení

V souladu s naší snahou nabízet našim klientům ty nejlepší produkty a řešení, které jsou na světovém trhu dostupné, jsme v září letošního roku po vzájemné dohodě s evropskou centrálou začali vést první kroky pro splnění kritérií stát se partnerem a mít tak možnost zařadit do portfolia našich produktů i systém CRESTRON.

Společnost Crestron Electonics byla založena v roce 1968 a patří mezi opravdovou světovou špičku v oblasti řídicích a automatizačních systémů. Nabízí nejširší paletu produktů pro řízení a AV distribuci na trhu. Crestron představuje vrchol zejména díky jedinečné kvalitě a spolehlivosti všech produktů, vysoké vyspělosti technologií, vynikající podpoře ze strany výrobce a kvalitnímu zpracování všech nabízených komponent.

Rodina Crestron zahrnuje širokou řadu komponent, produktů a značek, které se dají libovolně kombinovat a tím splnit i ty nejnáročnější přání zákazníka. Zde je výčet hlavních z nich.

Crestron řídicí systém
Díky systému Crestron zvládneme z dotykových panelů, tabletů a chytrých telefonů jednoduché a intuitivní ovládání osvětlení a světelných scén, žaluzií a závěsů, bezpečnostního, komunikačního a kamerového systému včetně přístupu pomocí otisku prstu, vytápění a chlazení, meteorologické stanice, bazénu, vířivky, sauny, měření spotřeb energií, distribuci audia a videa, domácích spotřebičů a dalšího vybavení, které ve svém obydlí běžně používáte.

Crestron – Koncové ovládací prvky
Crestron nabízí bezdrátové dotykové panely, stolní nebo nástěnné dotykové panely – až do úhlopříčky 20’’, dotyková bezdrátová dálková ovládání (a to i vodotěsná) a jako jediný výrobce také vlastní nástěnné dokovací základny – iPanel® – pro Apple iPad.


Crestron AirMedia™
 
Ideální řešení pro BYOD (Bring Your Own Device) trend. Bezdrátové řešení pro prezentaci, spolupráci a sdílení obsahu mezi téměř libovolnými zařízeními.
Více » 


Crestron Apple Watch™

Jako jeden z mála systémů na světě umožňuje ovládat vaši domácnost nebo firmu pomocí náramkových hodinek.
Více »


Crestron CAMEO®
Vlastní řada tlačítkových nástěnných ovladačů, které umožňují vysokou flexibilitu konfigurace a použití.
Více »


Crestron CaptureLive HD
Komplexní systém pro prezentace, školení a vzdělávací programy založené na nejmodernějších AV technologiích.
Více » 


Crestron Connected
Crestron Connected je standard, který když splňuje libovolné zařízení vyrobené jiným výrobcem, než je Crestron, tak je plně integrovatelné do řídicího systému Crestron.
Více » 

Seznam výrobců podporující tento standard je zde


Crestron Connect It™
Ideální řešení, které minimalizuje kabely na vašem pracovním nebo konferenčním stole pomocí unikátního zabudovaného přípojného místa.
Více » 


Crestron Digital Media™
Řešení pro distribuci digitálního obrazu a zvuku v té nejvyšší kvalitě i na velké vzdálenosti se zachováním DHCP ochrany.
Více »  


Crestron DVPHD
DVPHD je jediným Full-HD „multi-window“ digitálním videoprocesorem na světě, který umožňuje dotykové ovládání a integraci téměř libovolného digitálního nebo analogového signálu.
Více » 


Crestron Fusion™
Profesionální platforma na správu, organizaci a monitorování AV vybavení, rezervačního systému pro zasedací místnosti a řízení světel, stínění, topení a chlazení a měření spotřeby energií a to z jediného prostředí.
Více » 


Crestron iLux®
iLux je univerální systém pro ovládání osvětlení jak pro komerční, tak pro rezidenční prostory.
Více »


Crestron MPC
MPC – Media Presentation Controller – je jednoduché zařízení se snadnou instalací, které integruje veškerá dálková ovládání, které používáte. 
Více »


Crestron onCue™
Extrémně jednoduchý dotykový tlačítkový panel pro ovládání tříd a malých zasedacích místností.
Více » 


Crestron PROCISE™
Špičkové řešení pro ozvučení komerčních i rezidenčních prostor a domácích kin v systému 7.3 surround sound.
Více » 


Crestron Pying™
Ideální řešení pro menší instalace, které je cenově dostupné, ale přitom obsahuje know-how a technologie z řízení těch nejrozsáhlejších nemovitostí.
Více » 


Crestron RL™ 2
Crestron RL 2 umožňuje integraci populárního systému Microsoft Lync, který využívají tisíce firem na celém světě pro komunikaci, zasílání zpráv a sdílení obsahu, videa a hlasu.
Více » 


Crestron SONNEX™
Profesionální systém pro multiroom audio, který umožňuje distribuci stereo zvuku až do 72 audio zón.
Více » 


Crestron Speakers
Komplexitu Crestron řešení podtrhují vlastní špičkové reproduktory jak pro rezidenční, tak pro komerční instalace.
Více »


Crestron V-Panel™
Rodina špičkových dotykových panelů s úhlopříčkami od 12 do 20’’ s Full-HD rozlišením a VoIP technologií.
Více »