Insight Home Vybraní partneři

 
Hlavní partneři
 


Přední český dodavatel silnoproudých rozvodů či zařízení nebo telekomunikačních sítí.
Pro inHome realizuje projekční
a instalační činnost a následný servis.


Světová jednička v oblasti řídicích systémů.
Pro inHome dodává centrální systémy, měřící,
řídicí a regulační systéme a ovládací panely.

   
DigitálníDomácnost.cz si klade za cíl vás
informovat o novinkách ve všech oblastech
moderního bydlení
a inteligentních domů.
 
Partnerské developerské, projekční a investiční společnosti
 
 
Systém chytrého bydlení inHome je exkluzivně nabízen klientům realitní kanceláře
Svoboda & Williams – jedním z nejstarších
a nejzavedenějších jmen na českém realitním trhu.
 

 
PPF Real Estate s.r.o. je realitní servisní organizace, která spravuje aktiva blížící se hranici 1 miliardy eur. Patří mezi největší subjekty na trhu jak v samotné České republice, tak i v celém regionu zemí střední
a východní Evropy.


SYNER, s.r.o., je stavebně-inženýrská společnost
s dvacetiletou historií působící v České republice.
Společně realizujeme například projekt Protonového terapeutického centra.

 
Akciová společnost Hinton je česká stavební firma.Cílem společnosti je stát se stavební firmou se silnou pozicí v oblasti value engineeringu a stavebního managementu pro vybrané skupiny zákazníků se zaměřením na velké a technicky náročné projekty
v pozemním a průmyslovém stavitelství.


Metrostav je univerzální stavební společností, která zákazníkům pomáhá uskutečňovat jejich plány
s maximálním ohledem na životní prostředí. Váží si podílu každého spolupracovníka na celkovém úspěchu.Společnost RODOP byla založena koncem roku 1993. Její hlavní obor činnosti je developerská a investiční činnost v oblasti bytových nemovitostí a nemovitostí pro sport a volný čas.Daramis je soukromou realitní investiční společností, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních nemovitostí a nemovitostí pořizovaných pro investiční účely. Společnost vznikla v roce 2000.


Realitní a investiční společnost REDOT, s.r.o. patří do úzkého okruhu stabilních a silných investičních a realitních firem s ryze českým kapitálem. 


 Coast Capital Partners (CCP) is an opportunistic real estate investment and management firm that is capable of consummating and closing transactions quickly.


 Wadia a.s. je developerská, realitní a investorská společnost působící na českém realitním trhu od roku 1999.Nabídka systému inHome pro rezidenční projekt Devonská


AED project poskytuje komplexní nebo dílčí služby
v rámci přípravy, projednávání a realizace staveb.
 
 

Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma
s 28-letou tradicí. Společnost momentálně působí ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby stavebních hmot, v oblasti dopravy stavebních hmot
a v oblasti nemovitostí.
 Residence Swisshouse je malým developerským projektem společnosti Marking v ulici Jeremenkova
v Praze 4 - Podolí, v současnosti jedné
z nejpříjemnějších a nejžádanějších pražských čtvrtí pro bydlení v širším centru metropole.
 


Developerská společnost SATPO staví a nabízí nové byty a luxusní rezidence v Praze a Karlových Varech. Byty a rezidence SATPO jsou řešeny velkoryse ve všech směrech i z hlediska použitých materiálů. 


Architektonické studio, které se po 15 letech navrhování rozhodlo realizovat vlastní developerský projekt AZALEA. Jednotlivé byty budou v rámci nadstandardu vybaveny systémem inHome.
 
BAHAL ČR a.s. v žádném případě není klasickou stavební firmou, ale spíše automobilkou nízkoenergetického a pasivního bydlení. V úzké spolupráci se strategickými aliančními partnery, společně vytvořili ucelený stavební systém mimořádných vlastností.


Pro projekt Zåhrada To je život připravuejme řešení inHome a komunikační systém inComm.
 
Firma DELTAPLAN byla založena na základě společenské smlouvy dne 7. 1. 1991. Bylo tím navázáno na dloholetou tradici ateliéru Delta, založeného v rámci SPA koncem 60. let 20. století (pozdější Projektový ústav VHMP).


Významná česká společnost v oborech elektroinstalací, řídících systémů, měření a regulace
a automatizace.


OPTREAL se specializuje na přípravu a prodej plně zainvestovaných pozemků pro individuální výstavbu rodinných domů i komerčních objektů.
Svým stávajícím i novým klientům doporučuje exkluzivně systém inHome.Se společností AFCON POWER & AUTOMATION s.r.o. spolupracujeme v oblasti automatizace budov na různých projektech.


Výstavba rodinných domů s vysokou mírou technologizace, energetické úspornosti a ohleduplnosti vůči životnímu prostředí vybavených systémen inHome.
Stavební firma RENSTAV se specializuje v těchto činnostech: inženýrské stavby, občanské stavby, rekonstrukce staveb a demolice.
 


Společnosti RIM International, RIM Property Development a RIM Engineering realizují developerské projekty v Říčanech u Prahy. Součástí nadstandardní nabídky bude i systém inHome.

Insight Home dodává pro předního dodavatele ekologických, inteligentní, nízkoenergetických dřevostaveb vysoké kvality systém inHome jako standard vybavení domu. 


Venkovský dům nabízí tradiční domy na klíč.
Tradice, kvalita, hospodárnost.

Developerská společnost realizující v Kolovratech výstavbu samostatného areálu šestnácti nízkoenergetických domů, z nichž každý bude obsahovat ve standardu systém inHome. 
Partnerské architektonická studia
 
 
Prestižní architektonické studio působící v Londýně
a v Praze, které bylo založeno v roce 1977 pány
architekty Tom Jestico a John Whiles.


 

Barbora Škorpilová, zakladatelka společnosti, patří dle časopisu Forbes mezi 50 nejvlivnějších žen. Asi není co dodat...

Architektonický ateliér založený architekty Petrem Kolářem a Alešem Lapkou.  Zabýváme se architekturou, interiéry i designem - výhradně od návrhu až po jeho realizaci.Úzce spolupracujeme s londýnskou kanceláří
Eva Jiricna Architects Limited

 


 
Za dobu trvání má za sebou ateliér A69 desítky realizací a stovky projektů všech rozsahů, velikostí
a typologických druhů. Kromě samotného navrhování
a realizování staveb se členové ateliéru věnují publikační, popularizační a pedagogické činnosti.


 
CAMA je projekční a architektonická kancelář zaměřená na projektovou přípravu staveb pro české
a zahraniční klienty.


Přední architektonické studio, které nabízí služby
destei špičkových architektů. 


Architektonický ateliér Radana Hubičky (AARH) se zaměřuje na všechny oblasti architektonického a urbanistického navrhování. 


Helika poskytuje celé spektrum služeb a činností
v oblasti architektury, projektování a inženýrské činnosti. 


Ateliér založený Janem Adámkem a Štěpánem Malým, je nezávislou firmou nabízející kompletní služby v oblasti architektury staveb, interiérů, rekonstrukcí a designu. 

 
 
Předmětem činnosti firmy ATX Architekti, s.r.o. je zpracování územně plánovací dokumentace a návrhů všech typů staveb občanské stavby, bytová výstavba, zdravotnické stavby, průmyslové objekty v rozsahu od zpracování studie, dokumentace k územnímu řízení a stavebnímu povolení, včetně realizační dokumentace až po detailní návrhy interiérů.
  

Team atelieru SAD tvoří architektonická, designérská, projekční a realizační sekce, která naším klientům nabízí komplexní služby provázející celý proces výstavby - od samotného návrhu, až po předání hotového díla. Provádění a příprava stále náročnějších projekčních celků, trvalý růst a stabilita firmy. Toto vše uskutečňujeme s vysoce profesionálním kolektivem mladých lidí, v kvalitním zázemí společnosti, při dodržování zvýšené úrovně komunikace se zákazníkem, dokonalou jakostí projektů, s úzkou návazností na finální realizaci.Architektonický ateliér s vlastní stavební firmou. Firma vznikla v roce 1997. Je to architektonický ateliér
s vlastní stavební firmou a v současné době realizuje sny investorů od úplného počátku až po autorskou realizaci stavby se závěrečnou kolaudací.


MYNYMY vytváří v úzké komunikaci s klientem funkční a moderní architekturu, která reaguje na jeho  požadavky a na své okolí do kterého je umístěna. 
 


KCA je pražská architektonická kancelář s rozsáhlými profesionálními zkušenostmi v doma i v zahraničí. Firma založená v roce 2004 se zabývá návrhy pozemních staveb, urbanismem, interiéry staveb a designem nábytku, produktového designu a vybavení.

ATELIER 38 s.r.o. je architektonicko-projekční firmou zaměřující se na realizace zakázek v klasických
i alternativních technologiích, aktuální informovanost, neustálé vzdělávání a rozvíjení moderních trendů
v oboru včetně respektování ekologických aspektů 

Architektonické studio, které pod vedením
Ing. arch.
Petry Brzobohaté
a Ing. arch. Jaroslava Zaťka navrhli CITIB.
  
 
Architektonický ateliér tvoří trojice architektů Ing. arch. Daniel Fiala, Ing. arch. Petr Macho, Ing. arch. Michal Šoun, spolupracující s okruhem stavebních inženýrů, specialistů a konzultantů.


Špikčový partner pro řešení v oblasti osvětlení
a interiérů.
 

QARTA ARCHITEKTURA je skupina spojená
s hlavním městem stejně jako s regionem severní Moravy a Slezska. Dvacet architektů a stavebních inženýrů doplňuje řada externích specialistů.


Jsme exkluzivními dovozci italských kuchyní Cesar
a pohovek Alberta. Máme ve svém portfoliu mnoho příznivců těchto osvědčených značek. Na studiu tradičně pořádáme prezentace novinek a společenské akce.

Společnost 3D H. Interiér založil v roce 1999 Radek Krčil a dodnes je rodinnou firmou. 3DH dnes patří k předním designovým studiím v České republice.


MORIX s.r.o. disponuje týmem zkušených projektantů, pod vedením architekta Jaromíra Pizingera.
 
John Eisler se nyní angažuje jako architekt administrativní budovy City Tower na Pankrác
a pracuje na návrhu Centra hereckého umění v Praze. Eisler je registrovaným architektem ve státě New York od roku 1985, členem AIA od roku 1982.

 

MS Architekti v průběhu uplynulých takřka dvaceti let navrhli a projektovali široké spektrum komerčních nemovitostí a vedle toho i řadu rezidenčních objektů.
Pracovní postupy a standardy jsou ve společnosti řízeny normou ISO 90001:2000.

 

Firma byla založena v roce 1989 a od té doby úspěšně působí na českém trhu. Základní činností firmy je zpracování architektonických návrhů a vlastní realizace interiérů administrativních budov, rodinných domů a bytů, obchodních a společenských prostor, restaurací a hotelů.
 
Produktoví partneři – silnoproud, EZS, měření a regulace
 
 

Hager je více než 50 let specialistou na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech. Díky široké nabídce v oblasti rozvaděčových systémů, systémů pro ukládání vedení a řízení budov dokáže nabídnout kompletní řešení dle zákazníkových potřeb.
 

Berker by Hager nabízí v České republice vysoce kvalitní spínací programy,
 

Naše společnost dodává i řešení na platformě mezinárodního standardu pro integraci KNX/EIB.

 

Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.

Výrobce komplexního systému inteligentní instalace Foxtrot, umožňujícímu spolehlivě řídit od rodinných domů až po rozsáhlé komerční či průmyslové objekty. Modulární systém bez omezení umožňuje kombinovat drátové i bezdrátové prvky.


Dodavatel měřicí a automatizační techniky
a elektronických zabezpečovacích systémů GALAXY.


Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.


Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.


Synco™ living je flexibilní a rozšiřitelný systém pro řízení domácnosti. Nabízí inteligentní domácí pohodlí, centrální ovládání a monitoring; funkční nadstavbou jsou integrované bezpečnostní komponenty,
ovládání světel a žaluzií.

Dodavatel inteligentních rozvaděčových prvků.
.


Systémy EZS a přístupových systémů.


Dodavatel moderního inteligentního systém řízení budov KNX/EIB pro zvýšení komfortu a úspor energií.


Dodavatel světových produktů a systémů pro elektrické instalace a datové rozvody.


Produkty špičkové kvality a designu pro
řízení osvětlení.


Vypínače, zásuvky a rámečky
od italských návrhářů.


ELKO EP je dodavatelem systému inteligentní elektroinstalace iNELS, který řídí provoz domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů.


Firma nabízí své služby v celém rozsahu problematiky osvětlování od konzultací přes světelně technické návrhy, projekty, vývoj a výrobu zařízení pro regulaci osvětlení, dodávky a instalace osvětlovacích soustav.


Americká společnost, představující světovou špičku ve stmívačích přes závěsy a žaluzie až po plně automatizované integrované systémy pro celý dům.

EATON se zabývá se výrobou přístrojů pro domovní
a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie.

EATON se zabývá se výrobou přístrojů pro domovní
a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie.
 
Supreme dodává pro systém inHome špičkové zařízení pro biometrii čtečky otisků prstů a zařízení pro biometrické rozpoznání obličeje. Díky těmto zařízení inHome představuje novou dimezi
v zabezpečení.
  

Digitální audio/video dveřní komunikační systémy

 

Společnost Somfy již 40 let vynalézá, navrhuje
a vytváří ovládání a pohony pro okna, dveře, vrata
a brány v soukromých i komerčních budovách.
 

Společnost ASSA ABLOY je přední světový výrobce
a dodavatel komplexního řešení elektronických uzamykacích dveřních systémů.
 
Produktoví partneři – osvětlení, light design
 


ERCO Lighting GmbH je světovou špičkou v oblasti výroby a vývoje světelných prvků.
 Zumtobel je předním mezinárodním výrobcem
a dodavatelem komplexních řešení osvětlení.


Americká společnost, představující světovou špičku ve stmívačích přes závěsy a žaluzie až po plně automatizované integrované systémy pro celý dům.


Bulb se specializuje na prodej a veškerý servis související s designovým osvětlením a nábytkem.
 


 

Společnost byla vroce v roce 1989 založena
obchodním manažerem a návrhářem Paulem Amelootem. Dnes se společnost vypracovala na vedoucí pozici na trhu a udává směr
v architektonickém osvětlení.


 

Ty nejlepší světlovody pod širým nebem.
 
Produktoví partneři – asistivní technologie pro seniory
 


Sdružuje jedince, firmy, společnosti a organizace, které se společně a z různých pohledů chtějí od samého počátku podílet na vývoji, testování, uvedení do praxe a následné podpoře pokrokových řešení
z různých oblastí lidského života.

Hlavní partner společnosti Insight Home pro
oblast asistivních technologííí.


Hlavním produktem firmy Mediware, a.s. je systém MWPharm, který slouží pro rozhodování lékaře
v klinické praxi zejména při určování dávky nejběžněji podávaných farmak.
 
Produktoví partneři – domácí spotřebiče
 Firma Miele je německý výrobce vysoce kvalitních elektrických přístrojů pro domácnost a přístrojů pro profesionální využití. Jejich ovládání je možné přímo ze systému inHome AMX..Domácí spotřebiče Siemens - inovace, nové technologie, inteligentní senzory a nadčasový design - to vše patří k modernímu stylu života.


Exkluzivní domácí spotřebiče.
   

Centrální vysavače Aertecnica jsou vyráběny na základě dlouholetých zkušeností. Jsou navrhovány
a vyráběny výhradně v Evropě, využívají nejnovější
a osvědčené technologie a jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jako jediné na trhu podporují systém inHome. 
 
Produktoví partneři – domácí elektronika, AV technika
 


Světová špička v oblasti LCD televizí. Pro inHome dodává LCD televize a zvukovou techniku.


Apple svými produkty MacMini, Airport Express,
iMac, Apple TV, ale především iPad, iPhone a iPod má
významný přínos na zpřístupnění inteligentních systémů pro širokou veřejnost.


Světově unikátní dodavatel audio techniky. inHome doporučuje ozvučení právě produkty Bose, které
umí plně integrovat do centrálního systému.


Špičkové produkty pro domácí kina, hi-fi a iPhone / iPad reproduktory.


Bang & Olufsen, to je dánská společnost proslavená svým nadčasovým designem, dokonalým řemeslným zpracováním a moderní technologií a řízením systémem inHome AMX.


HiFi systémy pro domácí kina a audio sestavy.  
 
Světová jednička v oblasti operačních systémů, serverů. Pro inHome dodává Windows, Home Server, Media Center, multimediální komponenty
a herní konzole.

Světová špička v oblasti domácího audia a videa.
Pro inHome dodává recievery té nejvyšší kvality.
 


Telelevize, digitální technika a multimediální centra.


HiFi systémy pro domácí kina a audio sestavy.

Vynikající televize za přijatelnou cenu.
 
 
Vynikající produkty pro domácí kina - 3D televize
a projektory.
 

Distribuce audia, moltiroom audio.

Profesionální ozvučení
 
 
Přední světový výrobce digitálních fotoaparátů.
Pro inHome dodává fotoaparáty pro domácí
mediální centra.

BaSys je přední mezinárodní distribuční společnost
v oblasti elektroniky. Pro inHome dodává produkty společností Pioneer, Bose, Loewe, Monster Cable
a Neutrik jako jejich výhradní distributor.

Televize s opravdu ostým obrazem.


Dodavatel  širokého portfolia značkových výrobků
v oblasti spotřební elektroniky.


Špičkové produkty pro distribuci audia avidea.


Projektory pro domácí kina.

Projektory pro domácí kina


Pro inHome dodává veškeré produkty Apple včetně servisního zabezpečení a zakázkových software
řešení na míru. 


Špičkové audio a video studio, které je partnerem
společnosti Insight Home pro oblast
A/V techniky.
 

První český operátor zabývající se telefonováním
přes internet (VoIP). Pro inHome zastřešuje
komunikaci včetně špičkových koncových zařízení.
 
Systémoví partneři
 

Aktivní prvky strukturovaných počítačových sítí
 

Profesionální videokonference
 

Komponenty počítačových sítí
   

WiFi Access points a bezdrátové sítě
 
 
Certifikovaní partneři systému inHome
Certifikovaní partneři získali praktické odborné zkušenosti ve spolupráci s firmou Insight Home, a.s.
a kvalita prováděných prací splňuje kritéria naší firmy.

Více o našem certifikačním programu naleznete zde.
 
 
 

 3E system, s.r.o. má rozsáhlé zkušenosti v projektování a budování strukturovaných kabeláží a technologií pro inteligentní budovy.

Brno
www.3esystem.czSpolečnost AFCON poskytuje komplexní služby v oblasti elektromontáží a dodávek HVAC od zhotovení projektu až po samotnou realizaci díla včetně zabezpečení servisu.

Praha, Kroměříž
www.afcon.cz


Apollo Art nabízí své služby v celém rozsahu problematiky osvětlování od konzultací přes světelně technické návrhy, projekty, vývoj a výrobu zařízení pro regulaci osvětlení, dodávky a instalace osvětlovacích soustav.

Praha
www.apolloart.cz

AV Integra, s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávky domácí automatizace založených na systému inHome.

Bratislava
www.avintegra.sk

CABLEX s.r.o. realizuje návrh řešení a komplexní realizaci systémové elektroinstalace, které jsou řešeny na bázi sběrnicových systémů KNX.

Ústí nad Labem
www.cablex.cz

HMR system, s.r.o. nabízí kompletní služby silno,
slaboproudé a systémové elektroinstalace.

Praha
www.hmr.cz

LENIA spol. s r.o. je technologicky orientovaná firma nabízející produkty a služby v oblasti integrovaných bezpečnostních systémů.

Praha, Brno, Bratislava
www.lenia.cz

MAR-CONTROLS, spol. s r. o. od založení v roce 1991 se věnovuje především systémům měření a regulace, řešení centrálního zásobování teplem a inteligentním řídícím systémům.

Praha, Ostrava
www.marcontrols.cz

Přední český dodavatel silnoproudých rozvodů či zařízení nebo telekomunikačních sítí.

Praha
www.suptechnik.cz
 
Mediální, PR a design partneři
 


Třetí největší česká PR agentura. Pro inHome
zajišťuje komplexní služby v oblasti public relations.


bezrealitky.cz je prvním internetovým tržištěm
s nemovitostmi, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez prostředníka


Portál Nazeleno.cz je jedinečný projekt na českém internetu. Najdete v něm vše, co potřebujete vědět
z oblasti úspor energií, obnovitelných zdrojů
a moderního způsobu života
.


Přední české vydavatelství zabývající se činností
v oblasti telekomunikací, multimédií a elektroniky.
Je odborným mediálním partnerem Insight Home.


Stereo&Video - spotřebitelský měsíčník, který přináší aktuální informace z oblasti spotřební elektroniky, a to jak audiovizuální, tak informační i telekomunikační.

Centers Publishing působí v oblasti developmentu na česko - slovenském trhu ve třech hlavních rovinách: monitoring, průzkumy a analýzy trhu.


Magazín Domy a bydlení Exclusive svým čtenářům přináší ucelenou mozaiku informací, tipů, doporučení
a názorů z oblasti plánování, projektování, realizace
a zařizování rodinných domů a staveb pro bydlení.


Magazín o bydlení nabízející informace o interiérech, stavbě, realitách, financování nebo o zahradě,


Internetový magazín o bydlení a životním stylu.


Portál TZB-info je oborový zdroj informací zaměřený
na stavebnictví, úspory energií a související obory nazývané souhrnně technická zařízení budov.

FCC PUBLIC s. r. o. je nakladatelství technické literatury, jehož vlastní vydavatelské aktivity jsou zaměřeny především na oblast elektrotechniky
a příbuzných oborů. Vydává odborné časopisy AUTOMA, ELEKTRO a SVĚTLO.
 

STAVBA.CZ je stavební portál a oborový katalog,
kde najdete informace a kontakty na firmy,
řemeslníky a dodavatele z celé ČR.


Automatizace, regulace a průmyslové informační technologie.
Měsíčník pro výrobce i uživatele automatizační techniky a regulační techniky, vývojové pracovníky, manažery i studenty.


Silnoproudá elektrotechnika v praxi: provoz, údržba, trendy, inovace.
Měsíčník pro revizní techniky a projektanty elektrických zařízení, montéry, údržbáře, pedagogy
a studenty všech oborů elektro.


Informace o osvětlování a využití světla.
Dvouměsíčník pro techniky, architekty a projektanty osvětlení, výrobce i dodavatele osvětlovací techniky
a všechny zájemce o tento obor.


Usporim.cz - internetový magazín s důrazem na úspory a zisky financí. Přináší rady odborníků na finance, bydlení a nové technologie.


Časopis pro odbornou stavební veřejnost poskytuje neustálý přehled o aktuálních cenách a novinkách. Toto periodikum přináší informace o domácím
i zahraničním stavebnictví, stavební ekonomice
a řízení, bytové politice, obnovitelných zdrojích aj.


Zpravodajský portál věnující se také novinkám
z oblasti technologických novinek.


Srovnání cen plynu, srovnání cen elektřiny, změna dodavatele, kalkulačka.


Úspory energie, šetření, tipy.

Ceny energie je unikátní projekt, který vám poradí,
jak snadno snížit svůj účet za energie. Najdete zde informace o cenách elektřiny i plynu a jednoduchou kalkulačku, kde si během pár vteřin spočítáte, kolik platíte u svého stávajícího dodavatele a kolik můžete jeho změnou ušetřit.
 

Incheba Praha spol. s r.o. spoulu s Insight Home, a.s
pořádá na Pražském výstavišti expozici zaměřenou na inteligentní budovy PRAGOSMART.


Od srpna 2012 sme členy prestižního CZECH DECO TEAMu . Jedná se o spojení vybraných firem, architektů a designérů s cílem nabídnout klientovi špičkové služby v oblasti návrhu a realizace interiérů a designu. Art Director je Prof. Dr. Ing. arch. Bořek Šípek a průmyslový design zastřešuje Prof. ak. arch. Jiří Pelcl.
 
Zde si můžete vybrat z široké nabídky realitních kanceláří svoji hledanou nemovitost, pozemek na stavbu rodinného domu nebo komerční prostory pro svoje podnikání.
 
Ostatní partneři
 

Provozovatel internetových obchodů WiFi.ASPA.cz, Dárek.cz a Zlato-stříbro.cz, rezervačního
systému Hotely.cz a největšího serveru
o internetovém připojení DSL.cz. Pro Insight Home
je konzultantem pro oblast internetu.


Insigh Home je partnerem magisterského studijního oboru Inteligentní budovy.  Obor je společně vyučován stavební, strojní a elektrotechnickou fakultou ČVUT
v Praze.
.
PBC je uzavřeným prestižním podnikatelsk��m klubem, který sdružuje významné podnikatele a vrcholové manažery, podporuje jejich obchodní aktivity, profesní
a osobnostní rozvoj a přispívá ke zvyšování úrovně podnikatelského prostředí v České republice.


Insight Home, a.s je členem České rady pro šetrné budovy (CZGBC), která je neziskovou organizací podněcující trh, vzdělávání a změny v legislativě
k vytvoření prostředí pro kvalitní stavby, které jsou současně ekonomicky ziskové i šetrné k životnímu prostředí.
 
Stavební společnost zaměřující se na funkcionalistický styl, nízkoenergetické a pasivní stavby. Pro Insight Home vybudovala prezentační areál, který můžete navštívit a realizuje výstavbu rodinných domů.


Dodavatel multifunkčního nábytku pro celou rodinu.

 
Společnost působí v oblasti profesionálních
informačních a komunikačních technologií.
Pro inHome integruje veškeré počítačové
systémy a dodává výpočetní techniku.


BVG se zaměřuje na služby v oblasti bytů, domů
a realit.Dodavatel pro kancelářský nábytek, interiérové příčky, recepce a kancelářské židle, je orientována na evropského zákazníka, který uznává vysokou kvalitu zboží, služeb, spolehlivost a rychlost.

 Společnost Klanečná byla založena s cílem hledat smysluplnou a inspirativní cesty nejen v oblasti businessu, ale i osobního růstu.
 

Firma AW TERMO s. r. o. s obchodím názvem Termohospital vznikla v lednu roku 2009 s myšlenkou poskytnout veřejnosti termosnímek za přijatelnou cenu.Firma Solar systems, a.s. je exkluzivním dodavatelem fotovoltaických solárních elektráren a solárních panelů včetně solárních fasád.

Dodavatel technologií a enzymatických přípravků pro udržení čistoty zahradních jezírek, septiků, žump, čistíren odpadních vod a odpadních systémů.


Transfer Energy a.s. energetická společnost, která propojuje efektivní řízení energii se svědomitou správou celé nemovitosti!


Výrobce a dodavatel bazénové chemie Vodnář
 

ASPR pool s.r.o. je doporučený dodavatel bazénových a hydromasážních systémů, který působí na trhu od roku 1991 a realizoval bazén v CITIB.
 


Exkluzivně zajišťuje pro Insight Home grafické
a design návrhy a realizace.


Jiří Spurný špičkový art director, pro Insight Home je hlavním poradcem a designérem, který navrhl celý Corporate Identity.


Exkluzivně zajišťuje pro Insight Home catering.