Home » Novinky » Kevin Morrison

6. května 2010

Kevin Morrison navštívil CITIB

Ve čtvrtek, 6. května navštívil CITIB generální ředitel společnosti AMX pro celou Evropu, pan Kevin Morrison.

Kevin Morrison navštěvuje státy z celé Evropy a většinou jej zástupci AMX pro danou zemi zvou do vyhlášených místních restaurací. Díky velmi přátelskému přístupu pana Radka Macha, regionálního ředitele pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko, jsme měli šanci pozvat Kevina Morrisna na BBQ přímo do našeho Centra inovací.

Bylo to opravdu velmi příjemné a produktivní odpoledne. Radko naložil vynikající argentinské rump seaky a Entecote, my zařídili česnekové bagety, italské saláty a vynikající kyselé brambory. Nechyběla ani točená Plzeň, česká vína a jemná moravská višňovice.

Spolu s panem Davidem Jakubcem, z partnerské společnosti
AV Media jsme diskutovali s Kevinem a Rakem o budování značky AMX, strategii penetrace trhu a potřebách klientů z různých regionů.

Česká republika je leaderem ve střední a východní Evropě v oblasti inteligentních domácností, a proto se Kevin velmi zajímal o to, jakým způsobem je zde budováno povědomí o inteligentních systémech pro rezidenční sektor. Velmi ocenil relativně unikátní koncept interaktivního internetového magazínu DigitalniDomacnost.cz .