Home » Novinky » Bydlení budoucnosti

Červenec 2016

Vydavatelství Economia přináší speciál – Bydlení budoucnosti

Vydavatelství Economia společně s Insight Home pro vás připravili ojedinělý specíál Bydlení budoucnosti – průvodce chytrou domácností.

Prohlédněte si celkem 12 tématických videí:

Partneři celého speciálu jsou:

Economia, a.s., je důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku. Economia provozuje úspěšné zpravodajské servery IHNED.cz a Aktuálně.cz, webový projekt Aktuálně.TV, mnoho tematických internetových titulů a freemailovových portálů. Zároveň vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media a několik odborných titulů.
 
Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, letos slaví 20 let na českém trhu. S šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

Video >
 
Přední společnost v oblasti řízení budov a domácí automatizace. Z hlediska obratu patří mezi 25% největších společností v České republice a pro rok 2015 byla zařazena do exkluzivní společnosti nejúspěšnějších firem, když obdržela ocenění Českých 100 Nejlepších firem. Insight Home působí také na Slovensku, Polsku a v Rusku. Jako systémový integrátor nabízí především řešení postavená na světových standardech AMX, CRESTRON nebo KNX.​

Video >
 
Schneider Electric je světový expert v ovládání elektrické energie. Jako výrobce elektrotechnických přístrojů nabízí řešení pro rozvody elektrické energie, průmyslovou automatizaci a automatizaci budov. Schneider Electric je jeden z největších výrobců přístrojůve standardu KNX.

Video >
 
Firma ERCO se sídlem v Lüdenscheidu (Německo) zaujímá vedoucí postavení mezi evropskými podniky zabývajícími se osvětlením. Společnost byla založena jako rodinný podnik v roce 1934 a od té doby má po celém světě více než 60 dceřinných společností, poboček a obchodních zastoupení. Ve spolupráci s renomovanými mezinárodními designéry, světelnými techniky a architekty vyvíjí ERCO své produktové řady pro všechny obory architektonického osvětlení.
 
Společnost Miele je od svého založení v roce 1899 nezávislým rodinným podnikem, který cítí stejný závazek vůči svým vlastníkům, spolupracovníkům, zákazníkům, dodavatelům, životnímu prostředí a společnosti. Společnost se soustředí na výrobu domácích spotřebičů do kuchyně, k péči o prádlo a podlahové krytiny, a také přístrojů k použití v profesionálních provozovnách nebo lékařských zařízeních („Miele Professional“). Strategická vize říká, že se chceme stát na všech relevantních trzích nejvíce ceněnou značkou v oboru.