Home » Novinky » Výstava Home Cinema Praha 2009

16. října 2009

Výstava Home Cinema Praha 2009

Pátý ročník výstavy Home Cinema Praha 2009 se konal od 15. do 17. října v hotelu Angelo a multiplexu Village Cinemas Anděl a pořádala je společnost Red Lion. Návštěvníci měli možnost se seznámit s nejnovějšími technologiemi a produkty pro domácí zábavu. Výstava se nesla v trendech LCD televizí s vysokým rozlišením, Blue-ray disků
a návštěvníci si mohli vychutnat vybrané prezentace v neluxusnějších kinosálech v Praze Gold Class.

Insight Home a jeho partneři na takovéto výstavě nemohli chybět. Veliký zájem byl o řídící systém AMX , s jehož jednotlivými komponentami se návštěvníci mohli detailně seznámit. Největším hitem byl ovládací panel R-4, který má tvar dálkového ovládání a navíc obsahuje dvoupalcový dotykový display. Pomocí R-4 je možno ovládat doslova celý dům.

Společnost BaSys představila naprostou novinku společnosti LOEWE - systém Reference . Úhlopříčka 1,32 m a hloubka pouhých 60 mm dodávají nové televizi impozantní vzhled, který překoná všechna vaše očekávání. Systém obsahuje LOEWE Reference Mediacenter, který je středobodem celého řešení a nabízí flexibilní rozhraní pro všechny druhy domácí zábavy.