Luka Living Rental Apartments – 216 bytů

Projekt systému inHome pro 216 bytů
listopad
2017

Luka Living Rental Apartments je nejmodernější rezidenční budovou v ČR. Zároveň se jedná o největší rezidenční projekt, který je vybaven technologiemi domácí automatizace – chytrého bydlení – jehož projektantem je naše společnost. Patnácti patrová budova má 216 apartmánů, dvě patra garáží a jedno patro komerčních prostor, kde budou obchody, restaurace, wellness a další služby.

Projekt je v každém ohledu pokrokový. Jedná se o mimořádně úspornou budovu v energetickém standardu A, všechny byty jsou připraveny na systém domácí automatizace a z toho 12 největších apartmánů jsou již ve standardu tímto systémem vybaveny. Byty nejsou určeny k přímému prodeji, ale k dlouhodobému pronájmu.

V rámci již 13. ročníku soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba a inovace roku, kterou 11. listopadu pořádala společnost TOP EXPO CZ, získal tento projekt Cenu Ministerstva pro místní rozvoj ČR za komplexní řešení nového městského bytového areálu se zakomponováním multifunkčních ploch a zařízení při dosažení kvality bydlení s minimální spotřebou energie.

Luka Living Rental Apartments navrhla renomovaná architektonická kancelář CAMA Architekti s.r.o. a výstavbu provedla společnost Hinton, a.s.

Přečtěte si tiskovou zprávu, kterou jsme k tomuto projektu vydali 18. listopadu 2015.