Home » Reference

 

 Vybrané reference – Rezidence                       Vybrané reference – Developeři


Rezidenční projekt – Ctěnický háj

Residenz Bubeneč nabízí celkeBřezen 2017 – Nedaleko od Zámeckého areálu Ctěnice vyroste ojedinělý rezidenční projekt pasivních rodinných domů a jednoho bytového domu. Všechny vily i byty budou vybaveny systémovou instalací a připraveny tak na systém chytré domácnosti inHome. Společnost Insight Home je partnerem celého projektu.

Systém domácí automatizace inHome bude integrovat a řídit topení, chlazení, vzduchotechniku/rekuperaci, osvětlení, stínění, zabezpečovací systém včetně kamerového systému, bazénovou technologii, saunu, vířivku, měření spotřeb energií, domácí komunikační systém, přístupový systém pomocí otisku prstu, karty nebo vstupního kódu, zónové ozvučení, televize, satelitní přijímače, zesilovače a distribuce audia a vida až ve 4K kvalitě.

 


Obchodní centrum Velká Ohrada

Leden 2017 – Umíme nejen chytré bydlení, ale také chytrá obchodní centra. Pro obchodní centrum Velká Ohrada jsme ve spolupráci se společností EMEX dodali systém inHome, který řídí 50 okruhů osvětlení, světelné scény, větrání a vytápění včetně kompletního automatizovaného provozu a vzdálené správy.

Systém inHome je propojen s pultem PCO a je tak připraven reagovat na vzniklé krizové situace. Systém inHome je upraven pro potřeby nákupního centra, umožňuje tak mimo běžného provozu i režimy pro zásobování, úklid a ochranu objektu. Unikátní je i systém měření a regulace větrání a vytápění pomocí světlíků, posuvných dveří a dveřních clon.

 


Residenz Bubeneč

Residenz Bubeneč nabízí celkem 9 bytů. Ke spolupráci bylo přizváno věhlasné architektonické studio AI Design v čele s Evou Jiřičnou a Petrem Vágnerem. Ti se stali vizionáři celého projektu. Myšlenku znovuobnovení klasických hodnot v sepjetí s nejmodernějšími technologiemi převedli s kreativním nábojem do reality.

Chytré balíčky inHome nabízí plně automatizovanou domácnost, zajistí v každém bytě kvalitní a zdravé životní prostředí, umožní ovládání na dálku a zaručí nejvyšší stupeň bezpečí včetně integrace zabezpečovacího nebo kamerového systému.

 

   Prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE               Míla Fürstová

 


Rezidence Waltrovka

Se společností Naconi nabízíme chytré bydlení v rámci klientských změn.

V rámci klientských změn bude nabízen systém inHome AMX klientům, kteří projeví zájem o chytré bydlení. Klienti si mohou nechat zrealizovat pouze systémovou elektroinstalaci, která jim kdykoli v budoucnosti umožňuje realizovat jednotlivé moduly domácí automatizace inHome AMX.

Waltrovka v pražských Jinonicích je areál bývalé továrny na letecké motory, území o rozloze 169 tisíc m2 Penta změní na moderní městskou čtvrť. Do celého projektu plánuje investovat více než 200 milionů eur.

Rezidence Waltrovka je nový projekt společnosti Penta Investments s.r.o., jehož cílem je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích v místech bývalé továrny Walter Motors. V blízké budoucnosti zde vznikne více než 650 bytů v pěti až sedmi podlažních budovách a 50 rodinných řadových domů. Dále pak nové administrativní budovy, obchody a rozsáhlý park o rozloze cca 2ha. Hlavní ambicí je vytvořit novou moderní čtvrť, nabídnout veškerý komfort a služby jejím obyvatelům, a to přímo na metru B.
 

 

Rezidence Sacre Coeur 2

Uzavřeli jsme smlouvu o spolupráci s developerskou společností SATPO.

V rámci klientských změn bude nabízen systém inHome AMX klientům, kteří projeví zájem o chytré bydlení. Klienti si mohou nechat zrealizovat pouze systémovou elektroinstalaci, která jim kdykoli v budoucnosti umožňuje realizovat jednotlivé moduly domácí automatizace inHome AMX.

Rezidence Sacre Coeur 2 nabízí úžasné výhledy, kvalitu srovnatelnou s nejvyššími světovými standardy, nadčasovou a vzdušnou architekturu, funkčnost v každém ohledu, ochranu vašeho soukromí. Autory projektu je renomované architektonické studio Schindler Seko (4A). 

Marina Island

Se společností Naconi nabízíme chytré bydlení v rámci klientských změn.

V rámci klientských změn bude nabízen systém inHome AMX klientům, kteří projeví zájem o chytré bydlení. Klienti si mohou nechat zrealizovat pouze systémovou elektroinstalaci, která jim kdykoli v budoucnosti umožňuje realizovat jednotlivé moduly domácí automatizace inHome AMX.

Marina Island nabízí tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes Townhousy evokující bydlení v rodinné vile až po luxusní Penthousy v nejvyšších patrech. Jedinečná lokalita na hranici dvou světů. Na jedné straně klid, soukromí, kouzlo řeky, příroda. Na straně druhé ruch města s pracovními příležitostmi, obchody, kavárnami a mnoha možnostmi kulturního i sportovního vyžití. A to vše pouhých 8 minut od samého centra Prahy. 
 

   


Luka Living Rental Apartments – 216 bytů

Projekt systému inHome pro 216 bytů
Dokončení – září
2015

 • Luka Living Rental Apartments je nejmodernější rezidenční budovou v ČR. Zároveň se jedná o největší rezidenční projekt, který bude vybaven technologiemi domácí automatizace – chytrého bydlení – jehož projektantem je naše společnost. Patnácti patrová budova má 216 apartmánů, dvě patra garáží a jedno patro komerčních prostor, kde budou obchody, restaurace, wellness a další služby.

 • Projekt je v každém ohledu pokrokový. Jedná se o mimořádně úspornou budovu v energetickém standardu A, všechny byty jsou připraveny na systém domácí automatizace a z toho 12 největších apartmánů budou již ve standardu tímto systémem vybaveny. Byty nebudou určeny k přímému prodeji, ale k dlouhodobému pronájmu.

 • V rámci již 13. ročníku soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba a inovace roku, kterou 11. listopadu pořádala společnost TOP EXPO CZ, získal tento projekt Cenu Ministerstva pro místní rozvoj ČR za komplexní řešení nového městského bytového areálu se zakomponováním multifunkčních ploch a zařízení při dosažení kvality bydlení s minimální spotřebou energie.

 • Luka Living-Smart Rental navrhla renomovaná architektonická kancelář CAMA Architekti s.r.o. a výstavbu provádí Hinton, a.s.

 • Přečtěte si tiskovou zprávu, kterou jsme k tomuto projektu vydali 18. listopadu 2015.

Cena realizace: předmětem výběrového řízení 

  

Rezidence Jilská II – Projekt chytrého bydlení

Realizace prpjektu inHome
květen
2014

Dokončili jsme prováděcí projekt chytrého bydlení pro exkluzivní byty v Rezidenci Jilská II . Za realizací stojí mezinárodní investorská společnost Coast Capital Partners . Palác Jislká II představuje 15 exkluzivních bytů, které budou vybaveny již ve standardu systémem domácí automatizace, čímž se propojí nejmodernější technologie s neorenesanční architekturou.

Pro výběr bydlení jsou nesporně nejdůležitějšími faktory cena a lokalita. Díky tomu, že nabídka převyšuje poptávku se mnohokrát stane, že zájemce vybírá mezi několika nemovitostmi, které splňují jak jeho požadavek na místo, tak na cenu. Podle čeho se však rozhodnout definitivně?

V poslední době jsou dalšími důležitými faktory při rozhodování například to, zda je nemovitost úsporná, šetrná k životnímu prostředí, kvalitně zabezpečená a splňuje moderní požadavky počátku třetího tisíciletí. Společným jmenovatelem těchto parametrů je chytré bydlení, nebo chcete-li domácí automatizace.
    

Rezidence Jilská II – Reprezentativní byt

Realizace systému inHome
květen
2014

  Ukázkový byt v rámci developerského projektu Palác Jilská II .
 • Domácí vrátník, integrace EZS a kamerového systému

 • Řízení světel, žaluzií, vytápění a chlazení

 • Řídicí systém AMX – 1 x iPad

 • VoIP komunikace 

 • Řízení 3 x televize, Apple TV, satelit, Air Play

 • Multimediální centrum, domácí kino, skryté reproduktory

 • V koupelně televize zabudována do zrcadla 

 • Systém SONOS pro multiroom audio (tři zóny)

 • Maticová distribuce jak zvuku, tak obrazu 

Cena realizace 800.000 Kč

 

Ecoodula, realizace nízkoenergetických domů

Celkový výrobní proces
Realizace 2012 +
 • Zahájili jsme spolupráci se společností Ecomodula s.r.o. , která staví ekologické, inteligentní, nízkoenergetické dřevostavby vysoké kvality nejen v České republice, ale i v Evropě. K dosažení maximální úspory energií a uživatelského zdraví používá nejnovější technologie
  a v ekostavebnictví patří ke špičce. Právě z těchto důvodů se spojila
  s námi a s naším partnerem, společností SUP-TECHNIK spol. s r.o. Každý dům bude vybaven systémem chytré domácnosti inHome.

Cena realizace: liší se od každého domu

Více informací zde.

 

Lysá nad Labem, Zåhrada To je život

Bytový komplex 257 bytů
Realizace 2011 - 2016
 • Pro bytový komplex projektujeme a následně budeme realizovat rozvody sino a slaboproudu splňující požadavky systému inHome

 • V rámci nadstandardu bude nabízen systém inHome v celkem 6 modulech: EZS, řízení vytápění, ovládání světel a žaluzií, centrální řídicí systém Control4, distribuce audia a videa a měření spotřeb energií.

 • Realizace informačního stánku CaféInfo, ve kterém se prezentuje jak systém inHome, tak systém inComm. Podrobnosti zde

Cena realizace 30.000.000 Kč

Více informací zde


Lysá nad Labem, Zåhrada To je život

Bytový komplex 257 bytů
Realizace 2011 - 2016
 • Návrh komunikačního systému inComm

 • inComm bude umožňovat komunikaci mezi recepcí a obyvateli
  a obyvateli navzájem pomocí televizí. Navíc bude mít každý obyvatel přes inComm přístup na své vyúčtování, nabídky služeb poskytovaných v rámci areálu i mimo něj, přístup na internet, sledování televizních a satelitních kanálů a půjčování filmů.

Cena realizace 7.000.000 Kč

Více informací zde


Azalea Projekt, Hrdlořezy


50 výjimečných bytů a 7 řadových domů
Realizace 2010/2011
 • Vybrané byty připraveny na systém inHome

 • Ukázková realizace systému inHome v největším řadovém domě

 • Integrováno: EZS, kamerový systém, komunikační systém, vytápění, osvětlení a stínění, meteorologická stanice, distribuce audio, centrální vysavač, vnitřní bazén

  Řídicí systém AMX, ovládání iPad, iPod

 • Centrální vysavač Aertecnica

Cena realizace 2.800.000 Kč

Více informací zde

 

 

Rezidence Swiss House

18 luxusních bytů, Jeremenkova, Praha
Realizace zima 2010
 • Všechny byty připraveny na systém inHome

 • Zatím 6 zákazníků si objednalo systém inHome v rámci nadstandardu

 • Integrováno: EZS, kamerový systém, komunikační systém, vytápění, osvětlení a stínění, meteorologická stanice, distribuce audio, centrální vysavač.

  Řídicí systém Control4, ovládání iPad, iPod

 • Centrální vysavač Aertecnica

Cena realizace 4.000.000 Kč

Více informací zde

 

 

Rezidence Kolovraty

16 luxusních vil bude vybaveno ve standardu systémem inHome
Realizace jaro 2011
 • Kompletní inteligentní elektroinstalace

 • Integrováno: EZS, kamerový systém, komunikační systém, vytápění, osvětlení a stínění, meteorologická stanice, distribuce audio, centrální vysavač.

  Řídicí systém Control4, ovládání iPad, iPod

 • Centrální vysavač Aertecnica, LOEWE, BOSE

Podrobný popis zde.

Cena realizace 14.000.000 Kč

Více informací zde


Pasivní domy BAHAL

Návrh systému inHome pro pasivní domy BAHAL

 • V rámci nadstandardu bude nabízen systém inHome v celkem 6 modulech: EZS, řízení vytápění, ovládání světel a žaluzií, centrální řídicí systém Control4, distribuce audia a videa a měření spotřeb energií.

 • Řídicí systém Control4, dotykový panel, iPhone

 • Topení řízeno systémem Siemens Synco Living

Cena realizace od 30.000 Kč

Více informací zde


Bytový komplex Sacre-Coeur-II

Návrh systému inHome
 • Konvenční instalace 1.153 Kč / m2

 • Bezdrátový systém řízení světel a žaluzií xComfort - Eaton

  Instalace inHome 1.173 Kč / m2 - navýšení pouze 19,84 Kč na m2

 • Integrace EZS, topení, světel a žaluzií.

Cena realizace 180.000 Kč

Více informací zde


Bytový komplex Křižíkova 52

Realizace vzorového bytu, jaro 2009

 • Bezdrátový systém inHome v ukázkovém bytě. Integrace EZS, světel, žaluzií, vytápění, kamerového systému, měření spotřeb energií, audia a videa.

 • Řídicí systém Control4, dotykový panel, iPhone

 • Bezdrátový systém řízení světel a žaluzií xComfort - Eaton

 • Topení řízeno systémem Siemens Synco Living

 • Windows Media Center

Podrobný popis realizace zde.

Cena realizace 230.000 Kč

Více informací zde


Rezidenční komplex Na Slupi

Projekt komunikačního systému inComm pro 270 bytových jednotek

 • Interaktivní propojení jednotlivých bytových jednotek s recepcí

 • Vzájemná komunikace mezi nájemníky navzájem a mezi nájemniky a recepcí

 • Přístup na internet a elektronickou poštu

 • Distribuce TV a satelitního vysílání, půjčování filmů

 • Přístup na vyúčtování

 • Informování o novinkách a akcích v rámci areálu

Cena realizace 6.000.000 Kč

Více informací zde