Vybrané reference – Rezidence     Vybrané reference – Developeři

 
Palác Dlážděná

Realizace přípravy na chytrou elektroinstalaci

prosinec 2019

Všechny byty jsou připraveny na systém domácí automatizace, který je možno realizovat kdykoli aniž by vyžadoval jakékoli stavební úpravy díky naší koncepci tzv. systémové elektroinstalace.


 

Projekt Palác Dlážděná, který je situován v Dlážděné ulici v centru hlavního města Prahy v katastrálním území Nové Město, což je čtvrť, která byla zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO, je v podstatě kvalitní a velmi povedená rekonstrukce historického domu, kterou provádí PSN (Pražská Správa Nemovitostí) ve spolupráci s předními architekty. Dům je v neorenesančním stylu, jehož prvky zůstaly nejen zachovány, ale ještě byly zdůrazněny a doplněny moderními detaily.

 

 
 
Rezidence Churchill – 57 exkluzivních bytů

Realizace kompletní chytré elektroinstalace

únor 2019 až květen 2020

Uspěli jsme ve výběrovém řízení na dodávky veškeré elektroinstalace, měření a regulace a smart systému pro exkluzivní projekt na Vinohradech – Rezidence Churchill.


 

Investorem je společnost SUDOP Invest a generálním dodavatelem je společnost Hinton, a.s. Jedná se o 57 bytů s nekompromisně moderní prémiovou koncepcí. Impozantní výhledy na Pražský hrad a Národní muzeum, sousedství Riegrových sadů, pěší dostupnost do centra a pulzující atmosféra Vinohrad jsou unikátní kombinací, která probouzí emoce.

           

 
   
 
Bubeneč Gardens

Ralizace systému inHome v rámci klientsých změn

září  2018 až srpen 2019

Naše společnost byla vybrána investorem – společností NG Real Estate, a.s. – jako preferovaný dodavatel systému domácí automatizace a chytrého bydlení inHome. 

Uprostřed nejprestižnější lokality v Praze vyroste nejen architekturou unikátní rezidenční projekt pro ty nejnáročnější klienty. Ve zcela atypické luxusní vile vzniknou byty velkoryse navržené jako otevřené bytové plochy se zimními zahradami a překrásnými výhledy.

 • 10 velkoryse řešených rezidencí

 • Velikost 60–250 m2

 • Ulice Rooseveltova, Praha 6

 

 
   
 
Skanska Reality – vzorový chytrý byt

Projekt a realizace systému inHome

září  2018

 

Se společností Skanska Reality – Skanska – Konečně doma – jsme realizovali vzorový chytrý byt v rámci projektu Port Karolína. Každý klient si tak může systém inHome vyzkoušet a pořídit si jej v rámci klientských změn. Systém inHome řídí topení, chlazení, vzduchotechniku, spotřeby energií, stínění, osvětlení, zabezpečovací a kamerový systém a ovládání audia a videa.

 • Projekt systémové elektroinstalace pro systém inHome

 • Integrováno: EZS, vytápění, chlazení, vzduchotechnika, osvětlení
  a stínění, meteologická stanice, kamerový systém

 • Měření a regulace

 • Distribuce a ovládání audia a videa

Cena realizace 550.000 Kč

         

 
   

VANGUARD – budoucnost loftového bydlení

Prosinec 2017 – zahájení projekčních prací pro unikátní pražský projekt

 • Vanguard Prague je největší proměnou administrativních prostor na bydlení v Česku.

 • Na šestnácti tisících metrech čtverečních vznikne v Modřanech 140 bytů. Nejmenší byt bude velikosti garsonky. Největší penthouse zabere skoro osm set čtverečních metrů.

 • Součástí projektu bude rovněž bazén, sauna, fitness a místnost na večírky. Středem budovy navíc povede výtah pro auta. Majitelé tedy budou moci mít své vozy přímo u obýváku. • Na návrhu projektu VANGUARD pracovala řada architektů. Mimo jiné Petr Drexler, Radka Valová ze studia Oooox, Ivanka Kowalski nebo Ivana Dombková a Rosťa Černík z I.D.Arch.

 
Rezidnece ELLA – Hanspaulka, Praha

prosinec 2017

Rezidence ELLA stojí v srdci svébytné pražské čtvrti Hanspaulky, v ulici Na Čihadle 919/34. Na čtyřech patrech nabízí tři luxusní byty a prostorný mezonet v horním podlaží. Během právě dokončené rekonstrukce byl kladen důraz na zachování historického charakteru domu.

 • www.rezidenceella.cz

 • Projekt systémové elektroinstalace jako příprava na systém inHome

 • Integrováno: EZS, vytápění, chlazení, osvětlení a stínění, meteologická stanice

 • Měření a regulace

 • Meteorologická stanice

       


Luka Living Rental Apartments – 216 bytů

Projekt systému inHome pro 216 bytů
listopad 2017

 • Luka Living Rental Apartments je nejmodernější rezidenční budovou v ČR. Zároveň se jedná o největší rezidenční projekt, který je vybaven technologiemi domácí automatizace – chytrého bydlení – jehož projektantem je naše společnost. Patnácti patrová budova má 216 apartmánů, dvě patra garáží a jedno patro komerčních prostor, kde budou obchody, restaurace, wellness a další služby.

 • Projekt je v každém ohledu pokrokový. Jedná se o mimořádně úspornou budovu v energetickém standardu A, všechny byty jsou připraveny na systém domácí automatizace a z toho 12 největších apartmánů jsou již ve standardu tímto systémem vybaveny. Byty nejsou určeny k přímému prodeji, ale k dlouhodobému pronájmu.

 • V rámci již 13. ročníku soutěže Český energetický a ekologický projekt, stavba a inovace roku, kterou 11. listopadu pořádala společnost TOP EXPO CZ, získal tento projekt Cenu Ministerstva pro místní rozvoj ČR za komplexní řešení nového městského bytového areálu se zakomponováním multifunkčních ploch a zařízení při dosažení kvality bydlení s minimální spotřebou energie.

 • Luka Living Rental Apartments navrhla renomovaná architektonická kancelář CAMA Architekti s.r.o. a výstavbu provedla společnosti Hinton, a.s.

 • Přečtěte si tiskovou zprávu, kterou jsme k tomuto projektu vydali 18. listopadu 2015.

  
   


Port Karolína

Uspěli jsme ve výběrovém řízení pro společnost Skanska Reality. Naším prvním společným projektem je Port Karolína.

V listopadu 2017 jsme vydali prováděcí projektovou dokumentaci pro vzorový byt v pátátém patře, který bude kompletně vybavem systémem chythré domácnosti inHome.

Jednotlivé možnosti chytého bydlení budou klientům nabízeny v rámci klientských změn.

K dispozici bude 147 nových domovů, od ateliérů ve velikosti 1 + kk po velkorysé byty 5 + kk s praktickými lodžiemi či rozsáhlými terasami. Dostatek parkovacích stání bude pro rezidenty i pro návštěvy zajištěn ve dvou podzemních podlažích.

Rezidenční projekt – Golf Park Vinoř

Projekt systému inHome pro
1. etapa – 64 bytových jednotek
                v 6 bytových domech

2. etapa – 150 bytových jednotek
                v 8 bytových domech


Golfpark Vinoř je ideálním bydlením pro všechny, kteří potřebují žít na dosah centra Prahy, ovšem chtějí si užívat klidu a pohody bez neustálého ruchu, který je s životem v centru města nebo na sídlištích neodmyslitelně spojen.Tento rezidenční projekt v sobě snoubí klid a krásy přírody spolu s využitím moderních a ekologicky šetrných technologií: bydlení s mimořádně nízkými náklady na energie, díky technologiím s nízkou spotřebou, všudypřítomná zeleň v nejbližším i vzdálenějším okolí domů, inovativní hospodaření s povrchovými vodami, díky kterému se znatelně sníží spotřeba vody na zavlažování venkovních prostor, a důmyslně řešené parkování pod úrovní terénu.

www.golfparkvinor.cz

         

 

Rezidenční projekt – Ctěnický háj

Projekt systému inHome pro
29 vil a 16 bytových jednotek

Stavíme jsme pro vás jedinečné inteligentní bydlení v krásné přírodě


Stavíme pro vás krásné a komfortní bydlení v souladu s přírodou, domov pro vás a vaši rodinu. Areál se nachází na klidném, ale ne příliš odlehlém místě, které je v přírodě a zároveň kousek od města. Domy jsou navrženy
i realizovány v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje, dokáží šetrně hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou. A díky systému chytrého bydlení budete moct snadno ovládat chod svého domu i na dálku.

www.ctenickyhaj.cz

         

 

Rezidenční projekt – Opidum, Přezletice

Projekt systému inHome pro
59 bytových jednotek ve 4 bytových domech

S architektonickým studiem DIMENZE 11 pracujeme na novém projektu chytrého bydlení OPIDUM v Přezleticích.

V návrhu jsou řešeny čtyři objekty. Objemově navazující na stávající zástavbu, rekonstrukce hlavního obytného domu zbylého z původního statku obj. IV. , dostavba bytového domu v objemu původní stodoly do ul. Liliová obj. III. , rekonstrukce a dostavba v místě výrobních ploch dříve hospodářského dvora obj. I. a II.

 

 


Obchodní centrum Velká Ohrada

Leden 2017 – Umíme nejen chytré bydlení, ale také chytrá obchodní centra. Pro obchodní centrum Velká Ohrada jsme ve spolupráci se společností EMEX dodali systém inHome, který řídí 50 okruhů osvětlení, světelné scény, větrání a vytápění včetně kompletního automatizovaného provozu a vzdálené správy.

Systém inHome je propojen s pultem PCO a je tak připraven reagovat na vzniklé krizové situace. Systém inHome je upraven pro potřeby nákupního centra, umožňuje tak mimo běžného provozu i režimy pro zásobování, úklid a ochranu objektu. Unikátní je i systém měření a regulace větrání a vytápění pomocí světlíků, posuvných dveří a dveřních clon.

 


Residenz Bubeneč

Residenz Bubeneč nabízí celkem 9 bytů. Ke spolupráci bylo přizváno věhlasné architektonické studio AI Design v čele s Evou Jiřičnou a Petrem Vágnerem. Ti se stali vizionáři celého projektu. Myšlenku znovuobnovení klasických hodnot v sepjetí s nejmodernějšími technologiemi převedli s kreativním nábojem do reality.

Chytré balíčky inHome nabízí plně automatizovanou domácnost, zajistí v každém bytě kvalitní a zdravé životní prostředí, umožní ovládání na dálku a zaručí nejvyšší stupeň bezpečí včetně integrace zabezpečovacího nebo kamerového systému.

 

   Prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE               Míla Fürstová

 


Rezidence Waltrovka

Se společností Naconi nabízíme chytré bydlení v rámci klientských změn.

V rámci klientských změn bude nabízen systém inHome AMX klientům, kteří projeví zájem o chytré bydlení. Klienti si mohou nechat zrealizovat pouze systémovou elektroinstalaci, která jim kdykoli v budoucnosti umožňuje realizovat jednotlivé moduly domácí automatizace inHome AMX.

Waltrovka v pražských Jinonicích je areál bývalé továrny na letecké motory, území o rozloze 169 tisíc m2 Penta změní na moderní městskou čtvrť. Do celého projektu plánuje investovat více než 200 milionů eur.

Rezidence Waltrovka je nový projekt společnosti Penta Investments s.r.o., jehož cílem je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích v místech bývalé továrny Walter Motors. V blízké budoucnosti zde vznikne více než 650 bytů v pěti až sedmi podlažních budovách a 50 rodinných řadových domů. Dále pak nové administrativní budovy, obchody a rozsáhlý park o rozloze cca 2ha. Hlavní ambicí je vytvořit novou moderní čtvrť, nabídnout veškerý komfort a služby jejím obyvatelům, a to přímo na metru B.
 

 

Rezidence Sacre Coeur 2

Uzavřeli jsme smlouvu o spolupráci s developerskou společností SATPO.

V rámci klientských změn bude nabízen systém inHome AMX klientům, kteří projeví zájem o chytré bydlení. Klienti si mohou nechat zrealizovat pouze systémovou elektroinstalaci, která jim kdykoli v budoucnosti umožňuje realizovat jednotlivé moduly domácí automatizace inHome AMX.

Rezidence Sacre Coeur 2 nabízí úžasné výhledy, kvalitu srovnatelnou s nejvyššími světovými standardy, nadčasovou a vzdušnou architekturu, funkčnost v každém ohledu, ochranu vašeho soukromí. Autory projektu je renomované architektonické studio Schindler Seko (4A). 

 
Marina Island

Se společností Naconi nabízíme chytré bydlení v rámci klientských změn.

V rámci klientských změn bude nabízen systém inHome AMX klientům, kteří projeví zájem o chytré bydlení. Klienti si mohou nechat zrealizovat pouze systémovou elektroinstalaci, která jim kdykoli v budoucnosti umožňuje realizovat jednotlivé moduly domácí automatizace inHome AMX.

Marina Island nabízí tři kategorie bytů. Od komfortních bytů v typických podlažích přes Townhousy evokující bydlení v rodinné vile až po luxusní Penthousy v nejvyšších patrech. Jedinečná lokalita na hranici dvou světů. Na jedné straně klid, soukromí, kouzlo řeky, příroda. Na straně druhé ruch města s pracovními příležitostmi, obchody, kavárnami a mnoha možnostmi kulturního i sportovního vyžití. A to vše pouhých 8 minut od samého centra Prahy. 
 

   


Rezidence Jilská II – Projekt chytrého bydlení

Realizace prpjektu inHome
květen
2014

Dokončili jsme prováděcí projekt chytrého bydlení pro exkluzivní byty v Rezidenci Jilská II . Za realizací stojí mezinárodní investorská společnost Coast Capital Partners . Palác Jislká II představuje 15 exkluzivních bytů, které budou vybaveny již ve standardu systémem domácí automatizace, čímž se propojí nejmodernější technologie s neorenesanční architekturou.

Pro výběr bydlení jsou nesporně nejdůležitějšími faktory cena a lokalita. Díky tomu, že nabídka převyšuje poptávku se mnohokrát stane, že zájemce vybírá mezi několika nemovitostmi, které splňují jak jeho požadavek na místo, tak na cenu. Podle čeho se však rozhodnout definitivně?

V poslední době jsou dalšími důležitými faktory při rozhodování například to, zda je nemovitost úsporná, šetrná k životnímu prostředí, kvalitně zabezpečená a splňuje moderní požadavky počátku třetího tisíciletí. Společným jmenovatelem těchto parametrů je chytré bydlení, nebo chcete-li domácí automatizace.
    

Rezidence Jilská II – Reprezentativní byt

Realizace systému inHome
květen
2014

  Ukázkový byt v rámci developerského projektu Palác Jilská II .
 • Domácí vrátník, integrace EZS a kamerového systému

 • Řízení světel, žaluzií, vytápění a chlazení

 • Řídicí systém AMX – 1 x iPad

 • VoIP komunikace 

 • Řízení 3 x televize, Apple TV, satelit, Air Play

 • Multimediální centrum, domácí kino, skryté reproduktory

 • V koupelně televize zabudována do zrcadla 

 • Systém SONOS pro multiroom audio (tři zóny)

 • Maticová distribuce jak zvuku, tak obrazu 

Cena realizace 800.000 Kč

 

Ecoodula, realizace nízkoenergetických domů

Celkový výrobní proces
Realizace 2012 +
 • Zahájili jsme spolupráci se společností Ecomodula s.r.o. , která staví ekologické, inteligentní, nízkoenergetické dřevostavby vysoké kvality nejen v České republice, ale i v Evropě. K dosažení maximální úspory energií a uživatelského zdraví používá nejnovější technologie
  a v ekostavebnictví patří ke špičce. Právě z těchto důvodů se spojila
  s námi a s naším partnerem, společností SUP-TECHNIK spol. s r.o. Každý dům bude vybaven systémem chytré domácnosti inHome.

Cena realizace: liší se od každého domu

Více informací zde.

 

Lysá nad Labem, Zåhrada To je život
Bytový komplex 257 bytů
Realizace 2011 - 2016
 • Pro bytový komplex projektujeme a následně budeme realizovat rozvody sino a slaboproudu splňující požadavky systému inHome

 • V rámci nadstandardu bude nabízen systém inHome v celkem 6 modulech: EZS, řízení vytápění, ovládání světel a žaluzií, centrální řídicí systém Control4, distribuce audia a videa a měření spotřeb energií.

 • Realizace informačního stánku CaféInfo, ve kterém se prezentuje jak systém inHome, tak systém inComm. Podrobnosti zde

Cena realizace 30.000.000 Kč

Více informací zde


Lysá nad Labem, Zåhrada To je život

Bytový komplex 257 bytů
Realizace 2011 - 2016
 • Návrh komunikačního systému inComm

 • inComm bude umožňovat komunikaci mezi recepcí a obyvateli
  a obyvateli navzájem pomocí televizí. Navíc bude mít každý obyvatel přes inComm přístup na své vyúčtování, nabídky služeb poskytovaných v rámci areálu i mimo něj, přístup na internet, sledování televizních a satelitních kanálů a půjčování filmů.

Cena realizace 7.000.000 Kč

Více informací zde


Azalea Projekt, Hrdlořezy


50 výjimečných bytů a 7 řadových domů
Realizace 2010/2011
 • Vybrané byty připraveny na systém inHome

 • Ukázková realizace systému inHome v největším řadovém domě

 • Integrováno: EZS, kamerový systém, komunikační systém, vytápění, osvětlení a stínění, meteorologická stanice, distribuce audio, centrální vysavač, vnitřní bazén

  Řídicí systém AMX, ovládání iPad, iPod

 • Centrální vysavač Aertecnica

Cena realizace 2.800.000 Kč

Více informací zde

 

 

Rezidence Swiss House

18 luxusních bytů, Jeremenkova, Praha
Realizace zima 2010
 • Všechny byty připraveny na systém inHome

 • Zatím 6 zákazníků si objednalo systém inHome v rámci nadstandardu

 • Integrováno: EZS, kamerový systém, komunikační systém, vytápění, osvětlení a stínění, meteorologická stanice, distribuce audio, centrální vysavač.

  Řídicí systém Control4, ovládání iPad, iPod

 • Centrální vysavač Aertecnica

Cena realizace 4.000.000 Kč

Více informací zde

 

 

Rezidence Kolovraty

16 luxusních vil bude vybaveno ve standardu systémem inHome
Realizace jaro 2011
 • Kompletní inteligentní elektroinstalace

 • Integrováno: EZS, kamerový systém, komunikační systém, vytápění, osvětlení a stínění, meteorologická stanice, distribuce audio, centrální vysavač.

  Řídicí systém Control4, ovládání iPad, iPod

 • Centrální vysavač Aertecnica, LOEWE, BOSE

Podrobný popis zde.

Cena realizace 14.000.000 Kč

Více informací zde


Pasivní domy BAHAL

Návrh systému inHome pro pasivní domy BAHAL

 • V rámci nadstandardu bude nabízen systém inHome v celkem 6 modulech: EZS, řízení vytápění, ovládání světel a žaluzií, centrální řídicí systém Control4, distribuce audia a videa a měření spotřeb energií.

 • Řídicí systém Control4, dotykový panel, iPhone

 • Topení řízeno systémem Siemens Synco Living

Cena realizace od 30.000 Kč

Více informací zde


Bytový komplex Sacre-Coeur-II

Návrh systému inHome
 • Konvenční instalace 1.153 Kč / m2

 • Bezdrátový systém řízení světel a žaluzií xComfort - Eaton

  Instalace inHome 1.173 Kč / m2 - navýšení pouze 19,84 Kč na m2

 • Integrace EZS, topení, světel a žaluzií.

Cena realizace 180.000 Kč

Více informací zde


Bytový komplex Křižíkova 52

Realizace vzorového bytu, jaro 2009

 • Bezdrátový systém inHome v ukázkovém bytě. Integrace EZS, světel, žaluzií, vytápění, kamerového systému, měření spotřeb energií, audia a videa.

 • Řídicí systém Control4, dotykový panel, iPhone

 • Bezdrátový systém řízení světel a žaluzií xComfort - Eaton

 • Topení řízeno systémem Siemens Synco Living

 • Windows Media Center

Podrobný popis realizace zde.

Cena realizace 230.000 Kč

Více informací zde


Rezidenční komplex Na Slupi

Projekt komunikačního systému inComm pro 270 bytových jednotek

 • Interaktivní propojení jednotlivých bytových jednotek s recepcí

 • Vzájemná komunikace mezi nájemníky navzájem a mezi nájemniky a recepcí

 • Přístup na internet a elektronickou poštu

 • Distribuce TV a satelitního vysílání, půjčování filmů

 • Přístup na vyúčtování

 • Informování o novinkách a akcích v rámci areálu

Cena realizace 6.000.000 Kč

Více informací zde